Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Ceny

Zde uvedené ceny jsou platné při objednávce přes tento internetový obchod.
Při větším odběru jsou ceny dohodou.
Prodávající si k ceně zboží účtuje náklady na dopravu.
Vyhrazujeme si právo na změnu cen.
V kamenné prodejně se mohou ceny oproti e-shopu lišit.

Objednávky

Objednávat zboží je možné těmito způsoby:

e-shop www.prodejdvd.cz
e-mail obchod@prodejdvd.cz
telefonicky 224 910 446

Objednávka je zároveň návrh kupní smlouvy. Správně vyplněná objednávka je považována za závaznou. Za uzavření kupní smlouvy se považuje převzetí objednaného zboží zákazníkem.

Po dokončení objednávky Vám bude doručen e-mail o jejím převzetí.


Platba

hotově při osobním odběru zboží
bankovním převodem na účet
na dobírku při odběru zboží

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.


Odběr zboží

Osobně na prodejně (Myslíkova 30, Praha 2)

Dobírkou jako balík České pošty. Cena za balík je 150,-Kč, maximální váha balíku 30kg


Dobírkou přepravní službou GEIS. Cena za balík je 120,-Kč, maximální váha balíku 50kg


Zákazník je povinen při dodání zboží překontrolovat ihned za přítomnosti dopravce stav a obsah zásilky. V případě poškození nebo chybějícího zboží je nutné sepsat s dopravcem protokol o škodě.

Při objednávce nad 5000,-Kč doprava zdarma.


Záruka

Na dodané zboží platí záruka 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným používáním nebo nesprávným skladováním. Za zboží poškozené dopravou ručí dopravce.
Odstoupení od kupní smlouvy

Podle zákona 367/2000 občanského zákoníku máte možnost do 14 dní od převzetí zboží možnost od smlouvy odstoupit.

Zboží musí být nepoškozené v původním obalu bez známek užívání. Zboží musí být zasláno zpět v uvedené lhůtě. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladům na dodání zboží - poštovné, přepravné.

Odstoupit od kupní smlouvy má možnost i prodávající z důvodu výrazného zvýšení cen , ukončení výroby zboží nebo        v případě, že Internetový obchod uváděl omylem zjevně chybné či nestandardní údaje zejména o vybraném zboží, jeho ceně nebo termínu dodání, popř. je-li zboží vyprodáno a trvale u dodavatele nedostupné. Prodávající se zavazuje v takovýchto případech vrátit Kupujícímu finanční částku uhrazenou na základě Kupní smlouvy.


Závěrečná ustanovení

Kupující souhlasí s těmito podmínkami při odeslání objednávky.


Reklamační řád

Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád je zpracován dle Občanského zákoníku č. 40/64 Sb. se všemi novelami a dle Zákona na ochranu spotřebitele č. 643/92 Sb. Vztahuje se na zboží zakoupené u firmy PRODEJ DVD, jehož reklamace je uplatňována v záruční době.

Ke každému zboží zakoupenému u firmy PRODEJ DVD se přikládá daňový doklad se sériovými čísly výrobku, který slouží zároveň jako záruční list. Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzuje odběratel vlastním převzetím a zaplacením zboží. Pokud není zboží odebráno osobně, rozumí se převzetím zboží okamžik převzetí zboží dopravcem.

Pokud odběratel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi dodacím listem a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství, záruční době nebo sériovém čísle) nebo neobdržel se zásilkou správně vyplněný dodací list se sériovými čísly výrobků, je povinen zaslat ihned (nejpozději do 72 hodin) prokazatelným způsobem písemně zprávu adresovanou na firmu PRODEJ DVD. Pokud tak neučiní, firma PRODEJ DVD není povinna případnou pozdější reklamaci zboží uznat jako oprávněnou. Na vyřízení reklamace (kladně nebo záporně) je stanovena lhůta 30 dní.
Záruční podmínky

Délka záruky v měsících je uvedena na daňovém dokladu. Není-li záruční doba vyznačena, poskytuje firma na zboží záruku 24 měsíců (vztahuje se na zboží vyrobené po datu 1.1.2003, zboží do tohoto data má záruční dobu 6 měsíců). Tato doba začíná dnem vystavení daňového dokladu a prodlužuje se o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě.
Odběratel je povinen doručit na vlastní náklady a riziko reklamované zboží na adresu firmy PRODEJ DVD, a to v nejkratším možném termínu z důvodu možných dalších poškození výrobku a jakékoliv prodlužování této doby bude klasifikováno jako porušení záručních podmínek. Zboží musí být v původním obalu v úplném stavu včetně příruček, dokladů, kabelů, disket a ostatního příslušenství. Ke každé položce musí být připojena kopie dodacího listu nebo paragonu, přesný popis závady, konfigurace a četnost výskytu. Pokud zásilka obsahuje více zboží na reklamaci, je nutné připojit celkový seznam reklamovaného zboží. Zboží se testuje pouze na závadu specifikovanou zákazníkem, v případě nesprávné specifikace závady reklamace nebude uznána jako oprávněná a zákazník je povinen uhradit firmě PRODEJ DVD náklady spojené s testováním.
Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech:
poškozením zboží při přepravě (tyto škody je nutno řešit s dopravcem)
porušením ochranných pečetí (pokud na výrobku jsou)
mechanickým poškozením, neodbornou instalací, zacházením či obsluhou
zboží bylo poškozeno živly
zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci

Postup reklamace

Reklamace zasílejte na adresu obchodu:

Prodejdvd.cz

Myslíkova 30

Praha 2

120 00

Při opakovaném doručení zásilky (zákazník si zboží nestihne vyzvednout a chce jej zaslat znovu)

si účtujeme 2x poštovné .

Zboží výrobců, jež mají svá servisní střediska , se reklamují přímo v těchto autorizovaných střediscích.


Závěrečná ustanovení

Tento reklamační řád nabývá platnosti dnem 1.1.2003 a platí pro všechny provozovny firmy . Ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti při vyřizování reklamací zboží. Firma PRODEJ DVD si vyhrazuje právo změny tohoto reklamačního řádu.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info