Panel uživatele

Oprava disků CD, DVD

Z Vašich disků uděláme nové

Z Vašich disků uděláme nové

Opravujeme originální i přepálené CD, DVD

Zašlete nám poškozené disky a po opravě je pošleme na dobírku zpět.

ADRESA: ProdejDVD.cz, Erika Buňatová, Myslíkova 30, Praha 2, 12000

CENA OPRAVY: 1ks disku - 50,- Kč

Můžete také navštívit naši prodejnu - Myslíkova 30, Praha 2 - a opravu provedeme na počkání.

Tato metoda využívá speciální podložky a leštidla, které společně rovnoměrně odebírají vrstvu po vrstvě plastickou hmotu z disku. Čím hlubší jsou škrábance, tím více času je třeba k jejich odstranění.
Oprava disku trvá přibližně 10 minut.

Použité leštidlo je tak jemné, že zanechaný povrch disku je jako nový.
Nelze opravit disky prasklé, zohýbané a disky s vážně poškozenou datovou vrstvou. Disk Vám zdarma posoudíme před provedením zakázky.

Disk je možné opravit obvykle minimálně 20 - 30 krát, záleží na hloubce škrábanců.
Velmi jemně odbrousíme velmi tenkou vrstvu ze spodní vrstvy disku a posléze disk vyleštíme zpět do zrcadlového povrchu. To umožní laserovému paprsku opět hladce projít spodní vrstvou a disk lze znovu kvalitně přehrát.

Tímto způsobem dokážeme odstranit prakticky jakékoliv mechanické poškození spodní (nepotištěné) strany disku. Bohužel, je-li vážně poškozená vlastní datová vrstva (poškrábáním potištěné strany), nelze už disk opravit. Na druhou stranu v případě menších poškození datové vrstvy lze obvykle disk po vyleštění bez problémů přehrát.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení